Език:
BG
Добре дошли в нашия магазин!

Количка

0 артикула

0888 496 832

Филтри

Категории с падащо меню

Мрежов компонент Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Специална цена. Валидност до 26.01.2019г.

  • Марка:
  • Код: SFP-10G-SR=
  • Тегло: 0.260 кг

Доставката на поръчки с тегло над 15кг се извършва директно до адреса на клиента !

Цена с ДДС: 936.23лв.

 

с предварителна заявка

 

Брой:

Експресна поръчка без регистрация

Само попълнете 3 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Х-ка 2: Cabling Type: 10GBase-SR
Х-ка 3: Data Transfer Rate : 10 Gbps
Х-ка 4: Max Transfer Distance : 300 m
Х-ка 5: Optical Wave Length : 850 nm
Х-ка 6: Dimensions (WxDxH): 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
Х-ка 1: Device Type: SFP+ transceiver module - LC/PC multi-mode
Гаранция: 3
Специална цена. Валидност до 26.01.2019г.
Върни До Горе