Език:
BG
Добре дошли в нашия магазин!

Количка

0 артикула

0888 496 832

Филтри

Категории с падащо меню

Мрежов компонент ZyXEL SFP10G-LR, 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector

  • Марка:
  • Код: SFP10G-LR-ZZ0101F
  • Тегло: 0.300 кг

Доставката на поръчки с тегло над 15кг се извършва директно до адреса на клиента !

Цена с ДДС: 622.92лв.

 

с предварителна заявка

 

Брой:

Експресна поръчка без регистрация

Само попълнете 3 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Х-ка 2: Wavelength: 1310nm
Х-ка 3: Long range (10km)
Х-ка 4: Double LC connector
Х-ка 5: Dimensions: 14.8 x 56.5 x 11.85 mm
Х-ка 1: 10G SFP+ modul
Гаранция: 60
Върни До Горе