Език:
BG
Добре дошли в нашия магазин!

Количка

0 артикула

0888 496 832

Филтри

Категории с падащо меню

Мрежов компонент Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Специална цена. Валидност до 22.10.2020г.

  • Марка:
  • Код: SFP-10G-SR-S=
  • Тегло: 0.500 кг
Цена с ДДС: 615.82лв.

на склад

Брой:

Моля свържете се първо с нас по телефона преди да финализирате заявката за кредит!

Експресна поръчка без регистрация

Само попълнете 3 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Х-ка 2: Cabling Type: 10GBASE-SR 850nm MMF
Х-ка 3: Data Transfer Rate : 10 Gbps
Х-ка 4: Max Transfer Distance : 400 m using 4700 MHz*km MMF (OM4) (Minimum cabling distance for -SR, -LRM, -LR, -ER modules is 2 meters, according to the IEEE 802.3ae standard)
Х-ка 5: Optical Wave Length : 850 nm
Х-ка 6: Dimensions (WxDxH): 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
Х-ка 1: Device Type: SFP+ transceiver module - LC/PC multi-mode
Гаранция: 12
Специална цена. Валидност до 22.10.2020г.
Върни До Горе